Sárkány Gyula (1887-1962): Havas tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm
Auction name: 405. Online auction
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-11-04
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-11-04