Scultéty Éva (1917-2001): Tabán, Alexandriai Szent Katalin-templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm ázásnyommal
Auction name: 424. Gyorsárverés
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-08-18
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-08-18