Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó, 2 db mű: Gyerekek. Akvarell, selyem. 5x7 és 7x6,5cm. Üvegezett fakeretben.
Auction name: 424. Gyorsárverés
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-08-18
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-08-18