Ócsvár Rezső (1877-1968): Cserkészek az erdőben. Kréta, ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap széle foltos és kissé sérült, 29×39,5 cm.
Auction name: 430. Gyorsárverés
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-11-17
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-11-17