Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Akvarellel színezett rézkarc, papír, sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.
Auction name: 430. Gyorsárverés
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-11-17
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-11-17