Andy Warhol (1928-1987): Pepsi Cola. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 508/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography
Auction name: 430. Gyorsárverés
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2022-11-17
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2022-11-17