Ágotha Margit (1938-2015): Alföldi táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 13/50. Üvegezett fakeretben. 14,5x31,5 cm.
Auction name: 431. Gyorsárverés
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-12-01
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-12-01