Szász Endre (1926-2003): Hölgy madaras kalapban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (75/100), üvegezett fakeretben, 47x63 cm
Auction name: 431. Gyorsárverés
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-12-01
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-12-01