61. tétel, Cuylenborch, Abraham van (1610-1658) után, 18. sz.: Diana a grottában
Auction name: Régi mesterek és 19. századi festmények
Auction place: Budapest, V. Balaton utca 8.
Starting price: 280 000 Ft
Lot number: 61
Date: 2016-05-31
Hour: 17:00
Starting price: 280 000 Ft
Lot number: 61
Date: 2016-05-31
Hour: 17:00