181. tétel, Magyar festő, 19. sz. közepe: Férfi portré
Auction name: Régi mesterek és 19. századi festmények
Auction place: Budapest, V. Balaton utca 8.
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 181
Date: 2015-12-15
Hour: 17:00
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 181
Date: 2015-12-15
Hour: 17:00