121. tétel, Német festő, 18. sz.: A Szentlélek eljövetele
Auction name: Régi mesterek és 19. századi festmények
Auction place: Budapest, V. Balaton utca 8.
Starting price: 440 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2015-12-15
Hour: 17:00
Starting price: 440 000 Ft
Lot number: 121
Date: 2015-12-15
Hour: 17:00