Abonyi Ernő (1884-1941): Társaság. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 58×76 cm
Aukció neve: 393. Online auction
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Dátum: 2021-05-06
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Dátum: 2021-05-06