Iparművész mázas kerámia tál, jelzett (Sz. É.), kis kopásnyommal, d: 29 cm
Aukció neve: 393. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11029
Dátum: 2021-05-06
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11029
Dátum: 2021-05-06