Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm
Aukció neve: 393. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-05-06
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2021-05-06