Csehszlovák Epiag kávéskészlet, 2 db kiöntővel, 1 db cukortartóval, 6 db csészével, 6 db csészealjjal, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm, 9 cm, 9,5 cm, 19 cm, d: 12 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Tételszám: 11600
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Tételszám: 11600
Dátum: 2021-06-03