Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Tételszám: 11118
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Tételszám: 11118
Dátum: 2021-06-03