Melczer Jenő: Farkaskutya, pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 24x33 cm
Aukció neve: 395. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-06-03
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2021-06-03