Huszár István (1925-2004): Bodrogpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 15×23 cm
Aukció neve: 398. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2021-07-15
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Dátum: 2021-07-15