Helmkasuar (sisakos kazuár), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 15x20 cm, keret: 27x33 cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10849
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10849
Dátum: 2021-09-23