Retro háromszögű iparművész váza plasztikus hal dekorral, mázas kerámia, jelzett (formaszámmal?), apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
Aukció neve: 403. Online auction
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 11068
Dátum: 2021-10-07
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 11068
Dátum: 2021-10-07