Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11204
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 11204
Dátum: 2022-01-06