Páll Antalné, Korond: Szarvasos dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 27 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11446
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11446
Dátum: 2022-01-06