Olvashatatlan (Lang?) jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 18x23 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 3 400 Ft
Tételszám: 11084
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 3 400 Ft
Tételszám: 11084
Dátum: 2022-01-06