LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm
Aukció neve: 409. Online auction
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 10964
Dátum: 2022-01-06
Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Tételszám: 10964
Dátum: 2022-01-06