Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó doboz fedéllel fedél tetején rózsával plasztikusan díszített kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 10x8x5 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11210
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 11210
Dátum: 2022-04-07