Jelzés nélkül: Balatonszárszó. Színes ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett keretben. Lap széle kissé sérült. 15x20 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10840
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10840
Dátum: 2022-04-07