Olvashatatlan jelzéssel: Brueghel vázlat. Rézkarc, papír. Jelzett. 14,5×9,5 cm
Aukció neve: 415. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 10720
Dátum: 2022-04-07
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 10720
Dátum: 2022-04-07