Zsolnay 6 személyes teáskészlet, aranyozott díszítéssel, kopott, jelzett.
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 11226
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Tételszám: 11226
Dátum: 2022-06-02