Mason's angol fajansz sajttartó, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, jelzett, 24x19x14cm
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 11346
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 11346
Dátum: 2022-06-02