Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm
Aukció neve: 419. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10724
Dátum: 2022-06-02
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10724
Dátum: 2022-06-02