Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 36x47cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Dátum: 2022-08-04