Zala Tibor (1920-2004): Sajkod II., 1971. Rézkarc, papír. jelzett, művészpéldány EA. 37x30 cm
Auction name: 396. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10363
Date: 2021-06-17
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10363
Date: 2021-06-17