Rokokó jelenet, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. m: 24 cm
Auction name: 407. Online auction
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 11322
Date: 2021-12-02
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 11322
Date: 2021-12-02