Antik népi kerámia korsó, kopott, apró csorbák, XIX. sz. második fele. m: 37 cm
Auction name: 407. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 11082
Date: 2021-12-02
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 11082
Date: 2021-12-02