Mesterházy Dénes (?-): Macska kölykeivel. Pasztell, papír, Jelzett, Szép keretben. 53x78 cm
Auction name: 408. Online auction
Starting price: 48 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-12-16
Starting price: 48 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-12-16