S. Hajós jelzéssel: Sakkozók. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 22x30 cm
Auction name: 408. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-12-16
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2021-12-16