Almásy Aladár (1946-): Mitológia. litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
Auction name: 408. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-12-16
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-12-16