Ábrahám Rafael (1929-2014): Csillagászat (Mesterségek dicsérete II.) Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 34x42 cm
Auction name: 414. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-03-17
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-03-17