Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Akvarell, fedőfehér, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 28×38 cm
Auction name: 414. Online auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2022-03-17
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2022-03-17