Würtz Ádám (1927-1994): Tiszapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 17×37 cm
Auction name: 414. Online auction
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2022-03-17
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2022-03-17