Rona Károly jelzéssel: Tengerpart. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 23x17 cm
Auction name: 414. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10482
Date: 2022-03-17
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10482
Date: 2022-03-17