Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Auction name: 423. Gyorsárverés
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-08-04
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-08-04