R Fischer jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, fakeretben. 40x80 cm
Auction name: 423. Gyorsárverés
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-08-04
Starting price: 30 000 Ft
Lot number: 10481
Date: 2022-08-04