Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 23,5x34 cm
Auction name: 423. Gyorsárverés
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2022-08-04
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2022-08-04