Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
Auction name: 423. Gyorsárverés
Starting price: 26 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-08-04
Starting price: 26 000 Ft
Lot number: 10240
Date: 2022-08-04