XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Tételszám: 10661
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Tételszám: 10661
Dátum: 2021-08-26