Szász Endre (1926-2003): Hatvan. Rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott, 3/100 40x30 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 10420
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 2 600 Ft
Tételszám: 10420
Dátum: 2021-08-26