Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban. Sérült. 49x35 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-08-26
Időpont: 19:45
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2021-08-26
Időpont: 19:45