Prihoda István (1891-1956): Majális. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×32 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-08-26
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10360
Dátum: 2021-08-26