Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm
Aukció neve: 400. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10541
Dátum: 2021-08-26
Időpont: 19:45
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10541
Dátum: 2021-08-26
Időpont: 19:45